אינטרנט

ווטסאפ WhatsApp ו־Instagram אינסטגרם, מעכשיו: From Facebook

משתמשים באפליקציות הפופולריות WhatsApp ו/או Instagram? התשובה שלכם היא ככל הנראה כן, ללא ספק. אבל, האם ידעתם ששתי האפליקציות בבעלותה של פייסבוק? חברת פייסבוק ככל הנראה חושבת שמעט מדי אנשים יודעים זאת. לכן, החברה תתחיל להבליט את העובדה ששתי האפליקציות מגיעות מבית פייסבוק.

למה ואיפה נראה את ״הצהרת הבעלות״ של הפייסבוק?

לפי ברטי תומסון, הדוברת של פייסבוק, החברה מתכננת למתג מחדש את אינסטגרם ופייסבוק על מנת שידעו שהאפליקציות בבעלותתה, במטרה להבהיר אילו מוצרים ושירותים הנם חלק מפייסבוק. תומסון הוסיפה כי באפליקציות יצוין "WhatsApp from Facebook"/"Instagram from Facebook".

יתר על כן, תומסון ציינה כי המהלך כרגע יתחיל ולאט לאט יותר ויותר משתמשים ייחשפו למיתוג מחדש. כרגע, דווח כי המיתוג מחדש יופיע בתיאור האפליקציות בחנויות ובמסך התחברות המשתמשים. נראה כי עובדים בפייסבוק המומים בעצמם מהמהלך, לפי דיווחים.

פייסבוק – רוצה להבהיר את הבעלות שלה על מוצריה ושירותיה

האם יש מניע נוסף מאחורי פעולותיה של פייסבוק?

למרות שפייסבוק רכשה את האפליקציות לפני שנים, לא כל המשתמשים יודעים על כך. ככל הנראה, המניע הנוס, של פייסבוק בשינוי הוא כנגד חקירות ועדת הסחר הפדרלית בענייני הפרות הפרטיות מצד פייסבוק.

על פי דיווחים, הועדה כעת חוקרת האם פייסבוק קנתה את אינסטגרם ופייסבוק במטרה לפגוע, באופן מכוון, בתחרות ולהפוך למונופול בתחום.

האם החברה תסתבך שוב בחקירה עם ועדת הסחר הפדרלית?

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker