אירועים

פסטיבל פלייקון PlayCon 2019: מי, מה יהיה ומה המחירים?

פסטיבל/כנס פלייקון ייתרחש שוב בקיץ 2019, לאחר ההצלחה הגדולה בשנה שעברה לא נראה שהמארגנים מתכננים לעצור והפסטיבל חוזר מרשים מתמיד.

הפסטיבל מתרחש השנה באקספו תל אביב, בשד' רוקח תל אביב. פסטיבל פלייקון 2019 יכלול כוכבים חדשים שישתתפו בו, יותר כיף ויותר תוכן מתמיד. סיכמנו עבורכם את כל הפרטים שצריך לדעת מראש: מחירי הכרטיסים, מה יהיה בכנס ועוד.


תוכן עניינים

כמה יעלו הכרטיסים והאם יש הנחה להורים מלווים?

קודם כל, התשובה המשמחת היא כן. קיימת הנחה של 50% להורים מלווים. הכיס שלכם יכול להירגע. מי מוגדר כהורה מלווה ע״פ מארגני הכנס? כזה הרוכש 2-4 כרטיסי ילד, מעל גיל 18 ובעל תעודה מזהה.

עכשיו, מהם סוגי הכרטיסים?

  1. כרטיס בודד – קודם כל, ישנו הכרטיס הבודד שבעבורו תאלצו להיפרד מ־124 ₪.
  2. כרטיס מסוג ״חבר'ה״ – רוצים לבוא עם החבר'ה? הכרטיס הקבוצתי הזה מיועד לקבוצות של ארבעה אנשים, רכישה קבוצתית תספק לכם הנחה של 40% בעבור כרטיס – כלומר שכל כרטיס יעלה לכם ״רק״ 74 ₪.
  3. כרטיס של הורה מלווה – במידה ורכשתם 2-4 כרטיסים לילדיכם והנכם מעל גיל 18, אתם זכאים לקנות כרטיס בהנחה של 50%.

המודעה שפורסמה על ידי מארגני הפסטיבל.

מהן האטרקציות בכנס?

בכנס צפויות להיות מספר אטרקציות שיכול מאוד להיות שיעניינו את ילדיכם, מתחם מתחום הגיימינג עם מובילי הגיימרים בארץ שינוהל ע״י ערוץ היוטיוב ״המרתף״ והגיימר המוביל ״Muffin״, מתחם סליים אותו תנחה ליהי גולן – מנהלת ערוץ היוטיוב  ליהי סליים Lihi’s Slime, מתחם Cinema Tube, בו יתארחו כמה מן היוטיוברים הגדולים ביותר: חבורת אמיגוס, בלאגן וגם מתחם צחוקים בו ישתתפו צוות הקומיקאים ״צוות מנחוס״ ואחרים. בשורה התחתונה – לא חסרות אטקרציות!

להלן סרטון קצר המסקר את הפסטיבל והאטרקציות בשנה שעברה (שנת 2018):

הביקורת על התנהלות פסטיבל פליי-קון 2018

למרות ההנאה הגדולה, אפשר לראות הרבה ביקורות שפשוט אי אפשר להתעלם מהם לגבי התנהלות לא מסודרת של הפסטיבל, כאוס במתחמים ואכזבה גדולה מצד הורים זועמים. ניתן רק לקוות כי מארגני הכנס לקחו את ההערות לתשומת ליבם וישפרו את התנהלות הפסטיבל הנוכחי.

PlayCon 2018 – הורים רבים זעמו, האם הופקו הלקחים?

בהצלחה. מקווים שקיבלתם את כל המידע הדרוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker