אירועים

קומיק-קון 2019: מארוול חושפת את סרטי וסדרות השלב הרביעי!

סן דיאגו קומיק-קון היה אירוע שרבים ציפו לו, עמוס בפאנלים על סדרות וסרטים פופולאריים: ריק ומורטי, המתים המהלכים וגם משחקי הכס. בהחלט היה אירוע עמוס בכל טוב, אבל הציפייה הגדולה של רוב האנשים הייתה מהפאנל שהונחה על ידי קווין פייגי, ובו אמורים היו להיחשף הסרטים שיקבעו את עתיד היקום הקולנועי של מארוול - ובהחלט אפשר לומר שהפאנל טרף את כל הקלפים. סיקרנו עבורכם את כל הפרטים.

היו שמועות, אך מעולם לא העלנו בדעתינו שהפאנל של מארוול בסן דיאגו קומיק-קון 2019 יהיה עד כדי כך עמוס בסרטים חדשים. השלב הרביעי של מארוול (Phase Four) הרחיב את היקום מאוד.

קווין פייגי אישר בפאנל שיהיו 10 פרויקטים בשלב 4 של היקום הקולנועי של מארוול.
הראשון מביניהם הוא הסרט ״הנצחיים״ (The Eternals) שייצא לאקרנים ב־6.11.2020 – נאמר שהסרט יהיה מרענן ושונה מכל מה שנראה עד כה ביקום הקולנועי של מארוול. אנג'לינה ג'ולי לוהקה כת'נה, סלמה הייק לוהקה כאג'אק, ריצ'רד מאדן לוהק כאיקריס ובריאן טיירי הנרי לוהק כפאסטוס.

בתמונה: לוגו הסרט ״הנצחיים״.

לאחר מכן, נחשף בפאנל אודות הסדרה ״הפאלקון וחייל החורף״ שעתידה לצאת בסתיו 2020 בשירות הסטרימינג של דיסני Disney+. על הבמה, אנתוני מקי הוסיף לגבי פאלקון: ״הייתי רוצה לחקור את פאלקון כדמות. איזה מן בן אדם הוא? עוד נגלה.״

בתמונה: לוגו הסדרה ״הפאלקון וחייל החורף״.

סדרה נוספת שידענו שעתידה לצאת ב־Disney+ – וואנדה-ויז'ן הוכרזה שתצא באביב שנת 2021. פייגי ציין כי הסדרה די מוזרה, ואליזבת' אולזן הוסיפה לדבריו: ״אנחנו עומדים להיות מוזרים, ולגעת בנושאים מאוד רציניים.״

בתמונה: לוגו הסדרה ״וואנדה-ויז'ן״.

כמו כן, הוכרז כי גם הסדרה ״לוקי״ עתידה לצאת באביב שנת 2021 בשירות הסטרימינג. עלילת הסדרה, לפי מה שנאמר בפאנל, תתקשר למה שהתרחש בנוקמים: סוף המשחק, בסצנה בה הוא גונב את הטסרקט. פייגי אמר ישירות: ״הסדרה הזו תספר לכם מה קרה ללוקי מיד לאחר הרגע הזה.״

בתמונה: לוגו הסדרה ״לוקי״.

לאחר שהוכרזו הסדרות האלו – הוכרז גם על סרט נוסף לדוקטור סטריינג', דוקטור סטריינג' ברב-היקום (המולטיוורס) המטורף. הסרט עתיד לצאת לאקרנים ב־7.05.2021. זהו הסרט השני בסדרת הסרטים של דוקטור סטריינג' ביקום הקולנועי של מארוול, את הסרט יביים סקוט דריקסון. נראה כי הסרט יהיה מוזר ומלהיב בו זמנית ויכלול גם אימה מסוג גותי.

בתמונה: לוגו הסרט ״דוקטור סטריינג ברב-היקום המטורף״.

יתר על כן, נראה כי עתידה לצאת בקיץ שנת 2021 סדרה בשם ״מה אם…?״ ולפי מנכ״ל אולפני מארוול, קווין פייגי, היא משהו שלאולפני מארוול לעולם לא הייתה ההזדמנות לעשות לפני כן. כמו כן, צוין שהמדובבים בסדרה יהיו המדובבים של הדמויות מסרטי הלייב-אקשן של היקום הקולנועי של מארוול.

בתמונה: לוגו סדרת האנימציה ״מה אם…?״.

סדרה נוספת שמעריצים רבים תהו אם תצא או לא היא סדרת טלוויזיה להוקאיי. הסדרה ״הוקאיי״ (Hawkeye/עיני נץ בתרגום חופשי) עתידה לצאת לשירות הסטרימינג של דיסני בסתיו בשנת 2021. אושר כי קייט בישופ תשתתף בסדרה, אך תפקידה כרגע לא ידועה. פייגי ציין כי הסדרה תחקור מעט את הזמן בו הוקאיי היה רונין.

בתמונה: לוגו הסדרה ״הוקאיי״.

הסרט ת'ור 4 שכבר אושר לפני הפאנל קיבל את הכותרת ת'ור: אהבה ורעם. בנוסף, אושר כי נטלי פורטמן משני הסרטים הראשונים של ת'ור עומדת לשוב ולגלם את תפקיד ת'ור הנקבה. הסרט ייצא לאקרנים ב־5.11.2021. אושר כי במאי הסרט ת'ור: ראגנארוק, טאיקה וואיטיטי, שבימה את הסרט הידוע כשובר קופות, ובעיני רבים מסמל את ״תחיית״ דמותו של ת'ור עומד לשוב לתפקידו גם בסרט הזה.

בתמונה: לוגו הסרט ״ת'ור: אהבה וברק״.

לסיום מבחינת הסרטים – הוכרז רשמית שסרט של האלמנה השחורה, שכבר הודלף בעבר על קיומו, אכן נמצא בעבודה ועתיד לצאת לאקרנים ב־1.5.2020. נראה כי חלק מהסרט יתרחש בעיר בודפשט כפריקוול, כלומר, מתרחש לפני אירועי הסרט הנוקמים: סוף המשחק. בקומיק-קון נחשף גם טיזר-טריילר בו ניתן לשמוע את סקרלט ג'ונסון, המשחקת את העלמנה השחורה, אומרת: ״פעם לא היה לי כלום ואז קיבלתי את העבודה הזו, את המשפחה הזו ובגללה המצב שלי השתפר. אבל עשיתי טעויות, כבר אין דרך חזרה.״

בתמונה: לוגו הסרט ״האלמנה השחורה״.

אושר כי דמות הקומיקס משנת 1973, בלייד, ישתתף בשלב הרביעי של היקום הקולנועי של מארוול. לתפקיד בלייד לוהק מהרשלה אלי.

בתמונה: הלוגו של ״בלייד״.

מעבר לסרטים שקיבלו את תאריכי היציאה שלהם, אושר כי הסרטים הבאים נמצאים בשלבים מוקדמים של פיתוח: הפנתר השחור 2, שומרי הגלאקסיה 3, קפטן מארוול 2 וארבעת המופלאים.

ולסיכום, נחשפה גם מפה מלאה של השלב הרביעי:


נראה כי שנת 2021 עומדת להיות שנה משמעותית לאוהבי ז'אנר גיבורי העל והקומיקסים!
האם שמארוול יעמדו בציפיות המעריצים? נחכה ונראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker