בית חכם

בית חכם במחיר הזול בארץ

 

בית חכם

יום העבודה לא כל לאף אחד מאיתנו, אחרי יום עבודה מעייף, אנחנו רק רוצים לחזור הביתה להדליק את המזגן, להתקלח, וקצת לנוח. הבית החכם, מעניק לכם את כל האופציות הללו ואף יותר, ניתן להתאים את המכשירים הביתיים בצורה הנוחה ביותר עבורכם. (לדוגמא: לסגור את המזגן, או את הטלוויזיה, בשעה מסוימת.) במילים אחרות, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, יהיה ניתן לשלוט ולהפיק את המיטב מהבית החכם. *ניתן להתקין בית חכם לבד ובתקציב מוגבל – כל אחד יכול!

מערכת בית חכם במחיר הזול שאנו מציעים הינה הפתרון המושלם המשלב נוחות מקסימלית, חיסכון בחשמל הבית, אבטחה מושלמת, שליטה ובקרה חכמה על כל מוצרי החשמל הפעילים בבית בכל רגע נתון. במאמר זה נפרט נציג דוגמאות כיצד מערכת בית חכם תוכל לתרום לכם לייעול הבית ושמירה על ביתכם.

תוכן עניינים

אודות בית חכם

בית חכם (Smart Home) הוא בית רגיל אך יעיל יותר. משמעות הדבר, היא שהטכנולוגיה המסוגלת להפוך בית רגיל לחכם יותר, שליטה ובקרה מרחוק באמצעות אפליקציה או באמצעות פקודה קולית.

כאשר מדברים על בית חכם, מדברים לרוב על שליטה חכמה והוא מחולק למספר קטגוריות: טכנולוגיה, בקרים, מעבדים, וחשמל.
המערכת מורכבת ומחולקת למספר רכיבים הניתנים לשליטה ולהתאמה: תאורה, מכשירי חשמל, מכשירי מדיה ובידור, שקעים, עוזרות קוליות, ועוד.

למערכת זו יש מגוון דרגות אוטונומיה, לדוגמא: עצמאיות, אתם מכירים זאת כביטוי: "תרחיש עצמאי" כלומר, ללא מעורבות של המפעיל, תרחיש כזה או אחר יפעל בהתאם לתנאי שהגדרתם. דוגמא: בזמן שאני "מגיע", (תרחיש = דוגמא GPS) לבית מהעבודה המזגן "ידלק" (תנאי). מלבד זאת, יש את עניין השליטה הישירה: כלומר שליטה ישירה של המפעיל, ללא פעולה, או פקודה, המערכת לא תעשה דבר אלה עם כן מופעל תרחיש מסוים. בדרך כלל שליטה ישירה מתבצעת באמצעות: שלט ראשי, פנל ייעודי, מחשב או סמארטפון. הבית החכם, לרוב בנוי בקוד פתוח המשתנה בהתאם למשתמש, ויכול להעניק התאמות שונות ומגוונות לפי בחירה.

יתרונות הבית החכם

לבית חכם יש המון יתרונות, אך בשלב זה נציין חלק מן היתרונות המורגשים ביותר:

 • חסכון בצריכת החשמל – אחד היתרונות של הבית החכם, הוא צריכת החשמל והפחתת האנרגיה, מה שיעניק לנו חסכון של אלפי שקלים בשנה.
 • אבטחה מקסימלית – ניתן לרכוש מערכות אבטחה אלחוטיות, לפי דרישתכם ובכך לאבטח את הבית לרמה המקסימלית, גם כשאתם בחוץ, אתם יכולים לשבת בראש שקט ולדעת שהבית מאובטח. ניתן יהיה לצפות בבית מכל מקום שאתם נמצאים בו.
 • ייעול הבית – ייעול הבית הוא חלום שהתגשם, באמצעות מערכת הבית החכם, תוכלו לייעל את הבית החל מהפעולות היום יומיות, ועד לפעולות מורכבות. גם שאינכם נמצאים בקרבת הבית, לדוגמא: להדליק את הדוד, לפני שאתם מגיעים מהעבודה או מהקניות.
 • זול וללא שבירת קירות – בין היתרונות המרכזיים, הוא המחיר הזול יחסית בקניית בית חכם, שאותו ניתן לקנות באיביי לעומת המחירים הגבוהים הנמצאים בישראל. ובכך לא תצטרכו לשבור קירות או לתכנן את הבית מחדש.

מה צריך להכין לפני?

המערכת פועלת באמצעות תרחיש או פקודה ישירה, אך מצריכה חיבורים ודברים מסוימים, להלן 3 דברים שחייבים להיות מוכנים לפני הגדרה, קניה, והתקנה של בית חכם:

 1. חיבור WIFI – חיבור אינטרנט, הוא החיבור הבסיסי והראשוני, שאתם צריכים לדעת אליו ולדאוג שיהיה פעיל ON TIME.
 2. אינפרא אדום – באמצעות תקשורת אינפרא אדום, הבית החכם מסוגל לשלוט על מכשירים נוספים, וזאת באמצעות אינפרא אדום כגון: מכשירי חשמל, אודיו, טלוויזיות, ועוד.
 3. חשמל – כמובן, כמו כל מכשיר חשמלי גם כאן המערכת החכמה מצריכה חיבור חשמל רצוף.

מערכת בית חכם – חיסכון בצריכת החשמל

שאנו עוברים מחדר אחד אל חדר אחר בביתנו או יוצאים ממקלחת או שירותים לא תמיד אנו זוכרים לסגור את האור או לפעמים אומרים נחזור עוד שנייה חבל לכבות.. חברים חשמל שאינו לצורך הינו בזבוז מיותר! ולכן מערכת בית חכם תוכל לסייע רבות כאשר חיישן ביתי מותקן בכל חדר ומרגיש שאין שום תנועה בחדר האור יכבה וכן גם האור יידלק כאשר נרצה להיכנס.

כמה פעמים המזגן נשכח בבית בשל מהירותו למקום מסוים או שאחד הילדים פשוט שכח? כמו כן כאשר מותקנת מערכת בית חכם תוכלו לשלוט בכל החשמל הביתי מרחוק, תוכלו לראות איזה מוצר חשמלי עובד ולסגור אותו בלחיצה פשוטה.

מערכת בית חכם

בית חכם –  נוחות מקסימלית

יום עבודה ארוך וחמסין ורוצים לחזור לבית עם אוויר נקי? תוכלו להדליק את המזגן מתי שתרצו ולאוורר את הבית ע"י פתיחת התריסים.. רוצים להגביל את הילדים בצפייה בטלוויזיה? רוצים לסגור להם את הטלוויזיה בשעה מסוימת? מערכת בית חכם מאפשרת לכם לשלוט בערוצי הטלוויזיה כאילו אתם נמצאים לידה.

לסיכומו של דבר בית חכם טכנולוגיה שמרחיקה לכת ומאפשרת לנו שליטה ובקרה מלאה, והחשוב מכך כל בית בישראל יכול ליהנות ממערכת בית חכם.

התקנת בית חכם בהתאמה אישית ובתקציב מוגבל (ולא- אנחנו לא מדברים על 20 או 40 אלף שקל…)

בית חכם – אבטחת הבית באופן מושלם

שכחתם מכשיר חשמלי דולק ואין באפשרותכם להגיע תוך זמן קצר? גז? תנור? טוסטר? אין צורך למהר לחזור לבית.. עם מערכת בית חכם ניתן לכבות מכשיר ואף לנתק את כל החשמל בבית בלחיצה אחת!

מערכת בית חכם מכילה מצלמות אבטחה ושליטה מלאה על כל הנעשה בבית. כאשר תרצו לבדוק בכל רגע נתון ולהסתכל דרך הפלאפון הנייד שלכם או מחשב נייד האם ישנה פעילות בבית או לקבל התרעה האם ישנה חדירה.. מערכת בית חכם הינה הפתרון הטוב ביותר. כמו כן ניתן לקבל ערכה של אבטחת הבית ולדאוג שתתבצע תנוע בביתכם ע"פ שאינכם נמצאים שם בכדי להרתיע פורצים.

אבטחת בית חכם

בית חכם כולל אפשרות לשליטה ב:

 • תריסים חשמליים (אפשרות גם לתזמן מראש פתיחה וסגירה, מתאים גם לשומרי שבת)
 • תאורה – כל חדר בנפרד, לא צריך לקום מהמיטה אם שכחתם אור דולק, נשלט מהסמארטפון!
 • מזגן (מזגנים עם שלט בלבד) – ניתן להדליק גם לפני שאתם מגיעים הביתה או לפי תזמון מראש!
 • טלוויזיה + ממיר הוט/יס + רסיבר…
 • מכשירי חשמל ללא שלט – (ע"י התאמת שקע מיוחד)
 • דוד חשמל (נשלט באפליקציה מיוחדת מכל מקום בעולם. כולל מצב חשבון וכמה זמן הדוד דלק, לפי משתמש וכד'…)
 • חיישן טמפרטורה, לחות, רעש ואור -מזהה זיהום אויר, חום או קור גבוהים מדי ויודע להפעיל את המזגן בעצמו!
 • כל מכשיר חשמלי שתרצו.
 • ניתן להזמין גם מצלמות אבטחה אלחוטיות לפי דרישה.

לנוחות מקסימלית, ניתן לממשק את המכשירים הללו למערכות קוליות כגון: גוגל הום (Google Gome) ואלקסה. (Alexa) שזה יתרון בפני עצמו. חבילות ההתקנה כוללות התקנת בקר ראשי, מפסקי טאץ' חכמים ומעוצבים.

הגדרות ראשוניות – אין צורך בשבירת קירות, קידוחים וכו!   – התקנה פשוטה!

עוד בנושא ניתן גם לעשות עוד המון עם הבית החכם שלכם, ולנצל אותו ככל האפשר בדרך הכי מועדפת עלינו, דוגמא:

 • מספר חדרים (מולטי רום – Multi Room) האופציה הנהדרת הזאת מאפשרת לנו לסדר את המכשירים בצורה יותר מסודרת ע"פ חדרים, שזה מקנה לנו מעט סדר ופחות בלאגן. וגם מאפשר לנו לפזר מספר מכשירים לאורך כל הבית, לדוגמא באמצעות האופציה הזאת תוכלו לצפות בסרטים בסלון, ולהמשיכם בחדר השינה, כמו כן גם על כל תוכן אחר לדוגמא מוסיקה. ובנוסף יהיה ניתן לצפות בתוכן בכמה חדרים בו זמנית.
 • התראות – ניתן לקבל התראות \ SMS כאשר השליח מצלצל בפעמון הבית, או כאשר הילד שלנו חוזר מהבית ספר. כמו כן ניתן גם לקבל התראות כאשר יש לנו מייל חדש, וכמובן ניתן ליצור תזכורות ודברים הרשומים לנו ביומן והבית החכם יזכיר לנו את כל מטלותינו היומיות.הערה: ייתכן שאופציה זאת כרוכה בעלות נוספת של עוזרת קולית.
 • שליטה מרחוק מהסמארטפון שלכם – באמצעות הבית החכם תוכלו לשלוט במכשירים הביתיים ישירות מהסמארטפון שלכם והן זה משנה עם אתם נמצאים בבית או לא, באמצעות האפליקציה ניתן לשלוט אליהם גם כשאתם בעבודה, בחופשה, וכמעט בכל מקום.

כמו כן ישנם עוד המון אופציות מועילות: לדוגמא, איבדתם את הטלפון?  העוזרת הקולית תוכל לסייע לכם למצוא אותו, כמו כן ניתן גם למצוא אותו בעזרת GPS, רוצים לדעת מה מזג האויר מחר? היום? עוד שבוע? ניתן לעשות זאת גם באמצעות העוזרת הקולית בפקודה פשוטה מאוד, ועוד ועוד…שלט בית חכם

 

בית חכם עכשיו במחיר זול מאי פעם

הבית החכם הזול שלנו ניתן לשליטה מרחוק ע"י אפליקציה לבעלי טלפון חכם!
תנאי החובה להתקנת בית חכם: אינטרנט פעיל, רשת אלחוטית…וזהו!

מחירי השקה של הבית החכם בחודש הקרוב!

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  השם שלך

  טלפון

  לצפייה בסרטון המחשת בית חכם

  שאלות ותשובות נפוצות לגבי בית חכם

  • האם ניתן לשדרג בית קיים לבית חכם?

   כן, כיום ישנן מערכות בית חכם אשר עובדות על תשתיות החשמל הקיימות ללא צורך בשינוי התשתית או שיפוץ כללי לבית.

  • אני בונה בית חדש, מתי אני מתחיל את התהליך?

   בשלב תכנון התשתית, חשוב לתכנן את תשתיות הבית לפני בניית הקירות (בבית בבנייה בלבד), תכנון מוקדם יאפשר את יישום הפרויקט באופן מקסימלי, תוך התחשבות בכל צרכי הלקוח כגון מערכת בית חכם, תקשורת, אבטחה, קולנוע ביתי…

  • כיצד מתבצעים תרחישים בבית חכם?

   תרחשים הינם רצף פעולות ידוע מראש הנקבעים על ידי המשתמש ומבוצעים באופן אוטומטי, בזמן שהוגדר מראש, לפי שעה מדוייקת באופן יום יומי, מספר פעמיים בשבוע או באופן חד פעמי פר הפעלה. לדוגמא: תרחיש "בוקר" – שמתבצע למשל בימים א' – ה' בשעה שבע בבוקר: פותח את התריסים, מפעיל מוזיקה נעימה, מדליק את הדוד ועוד, בעצם ניתן לבחור את הפעולות שהמשתמש מעוניין לבצע בתרחיש. תרחיש תלוי הפעלה תרחיש "יציאה": סוגר את התריסים מכבה את האורות ואת כל מכשיר החשמל בבית, דורך את האזעקה ועוד, כל זאת מתבצע כאשר לוחצים על כפתור יציאה. חשוב לציין כי התרחישים מותאמים לפי צרכי הלקוח וניתניים לשינוי והוספה בכל עת.

  • האם ניתן לשלב מערכות אבטחה בבית חכם?

   כמובן, מעבר לכך רצוי שמערכות האבטחה ישולבו בבית החכם, שילוב המערכות הינו הכרחי למיקסום יכולות האבטחה של המערכת, לדוגמא: דמות לא מזוהה נכנסה לחצר הבית, בשלב ראשון תופעל תאורה חזקה, במידה והפעולה לא הרתיעה את הפולש, בשלב שני יופעלו רמקולים המשמיעים נביחות כלב (ניתן גם להשמיע אזהרה מילולית) בו בזמן תישלח התרעה למשתמש המודיעה על המתרחש לקבלת אבטחה מירבית, כמו כן ניתן לשלב מצלמות אבטחה סמוייות או רגילות לקבלת תמונה בזמן אמת מהמקום.

  • האם ניתן לשלוט על הבית החכם מרחוק?

   כן, ניתן לשלוט על המערכת מכל מקום, גם אם המשתמש לא נמצא בבית. לדוגמא: ניתן להדליק את הדוד והמזגן עוד בדרך הביתה, ניתן להדליק ולכבות את האור, למעשה יש בידי המשתמש שליטה ובקרה מכל מקום שבו יש גישה לרשת האינטרנט.

  • האם תפעול המערכת הוא מורכב?

   ההפך הוא הנכון, ממשק משתמש ידידותי ונוח לשימוש, בנוי לפי צרכי הלקוח ומאפשר שליטה על מגוון פעולות באופן קל ופשוט בלחיצה אחת.

  • במקרה של הפעלה מרחוק כיצד אני יודע שהפעולה בוצעה?

   המערכת היא דו כיוונית, כלומר אנו מקבלים חיווי בזמן אמת שהפעולה אכן בוצעה.

  • מה קורה במקרה של הפסקת חשמל?

   עם חזרת החשמל מערכת הבית החכם תחזור לתפקוד מלא (ללא צורך בהגדרה מחדש).

  • האם המערכת אמינה?

   מערכות הבית החכם שלנו החדשות עוברות בקרת איכות מחמירה, למעשה מקרה של תקלה במערכות אלו הינו נדיר ביותר.

    

   לכל שאלה בנושא בית חכם ולהצעת מחיר אנא השאירו פרטים:

    השם שלך

    טלפון

   9 תגובות

   1. היי
    יש לי בבית 3 טריסים חשמלים
    דוד חשמל
    4 חדרי שינה
    גינה
    טלוויזיה +ממיר הוט
    שלח לי בבקשה בצעת מחיר למייל +איזה מערכת זו
    תודה

   2. אנחנו עוברים לדירה חדשה פנטהאוז של 5 חדרים וברצוננו לבדוק כדאיות ועלויות שילוב מערכת בית חכם .
    כדי לקבל החלטה אנחנו מבקשים לקבל סדר גודל של עלויות התקנה והפעלה .

   3. אני מעוניין לשלוט בבית בתאורה ובטלויזיה ובמזגן ובדוד חשמל. אשמח לקבל הצעת מחיר

   4. אני מעוניין לשלוט מרחוק ולקבוע טיימר לכיבוי והדלקה של מכשירים מסויימים. אנא חיזרו אלי

   5. היי
    אני מעוניין לעשות שיפוצים בבית
    ואני מעוניין לעשות בית חכם
    אפשר לעשות את זה בזול או ע"י אביזרים שאני מתקין לבד?

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   Back to top button
   Close
   Close

   Adblock Detected

   Please consider supporting us by disabling your ad blocker