כתבות ממומנות

הכל על כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום

עזרה בכתיבת עבודה אקמית

תחום כתיבת העבודות האקדמיות ועבודות הסמינריון בתשלום הולך ומשגשג באינטרנט, לאחר שבעולם אלפי אתרים מציעים לסטודנטים מעבר לים פתרונות להכנת עבודה לכל המוכן לשלם. ניתן לומר בבטחה שהתופעה הגיעה לארץ וכיום ניתן למצוא עשרות אתרים אשר מעסיקים כותבי עבודות אלמונים אשר טיב עבודתם אינו ידוע, הם מציגים באתרם בגאווה שממוצע הציונים של כותביהם נע בין 85 ל 90, וחלקם אף מתחייבים להשיג לרוכש ציון של מעל 80 להמתקת העסקה ולהבטיח לך שקט נפשי. אכן מפתה מאוד.

רוב חברות כתיבת העבודות מעסיקות כותבים פרילנסרים, ומשלמות להם לפי עבודה שמתקבלת בפועל. כך לדוגמא כל אחד יכול לפתוח אתר שכזה מבלי ידע מקצועי ולשלוח את העבודה אל כותב מוסמך (או שלא). כמעט בכל אתר שכזה ישנה אפשרות להגיש מועמדות לכתוב עבודות אקדמיות וסמינריון כך שלא בטוח מהם הקריטריונים להעסקת הכותב עצמו.

תוכן עניינים

כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום – אז איך זה עובד?

בשיחה קצרה שערכנו עם כמה אתרים שנותנים את שירותי הכתיבה התבקשנו לספק את סוג העבודה, היקפה, מועד הגשה, סוג התואר הנלמד וכן שאלות לגבי מבנה העבודה כגון: הצעת מחקר, מבוא, סקר ספרות, שאלון, סטטיסטיקה וממצאי המחקר. בנוסף יש לשלוח את כל המסמכים שברשות התלמיד על מנת שיוכלו להעריך את העבודה הנדרשת בפועל ע"י הכותב המקצועי. כמובן ככל שתספק יותר חומר לגבי העבודה כך יהיה לאותם אתרים יותר קל לתמחר את העבודה ולמנוע אי נעימויות של עדכוני מחיר עבור שירות נוסף.

עבודת סמינר

מחיר כתיבת עבודות סמינריון – כמה זה עולה לנו?

לאחר בירורים עם מספר לא מבוטל של אתרי כתיבת עבודות ניתן לומר שהרף התחתון של מחיר עבודה אקדמית הוא 1800 ₪, כאשר מדובר על עבודת סמינריון קטנה יחסית של פחות מ20 עמודים ובדרך כלל יהיה מכותב פרילנסר ולא מחברת כותבים אשר צריכה לגזור את הקופון באמצע על תיווך. מבדיקה מעמיקה ביותר הצלחנו לגלות שחלק מהכותבים המועסקים ע"י החברות מקבלים רק כ1000 ₪ מתוך ה 1800ש"ח עבור כתיבת עבודה אקדמאית קטנה. עבור עבודת סמינריון ממוצעת תשלמו כ2500 ₪ ועבור עבודות תיזה ועבודות גדולות ומורכבות תיאלצו להיפרד מ4000 ₪ ואף יותר.

קניית עבודות סמינריון – איפה טעינו?

בכל מקום שיש ביקוש לשירות בדרך כלל יהיה היצע, ואולי שורש הבעיה הינו בענף האקדמיה הטובעני אשר אינו בהכרח נותן לקהל הסטודנטים הדרכה נכונה ואם נוסיף את חוסר סבלנותם של המרצים באוניברסיטאות ובמכללות אשר דוחף את הסטודנטים אל זרועותיהם המחבקות של כותבי העבודות בתשלום. בשיחה עם עשרות סטודנטים מתקבלת תמונה ברורה, ישנו חלק לא מבוטל של סטודנטים אשר סיימו את כל הקורסים שלהם ומורחים את התואר שנים קדימה בגלל עבודת גמר אשר לא הגישו ומונעת מהם להניף את הכובע. אותם סטודנטים מתקשים ללמוד ללא מסגרת והדרכה מקצועית ובעידן שבו עבודת הגמר מתבצעת בעיקר בפינג פונג דואר אלקטרוני אינסופי המתיש גם סטודנטים מצטיינים.

אז מה אתם אומרים על רכישת עבודות אקדמיות?

כתבות דומות

4 תגובות

 1. אני בעד שיעשו עבודות כאלו , עבודות ע"י כותבים חיצוניים מחזקות את הכלכלה ומאפשרות הן לכותבי העבודות לבטא את כישוריהם , והן לחפצי התואר הנכסף להשיג את מבוקשם להשתכר ברמה נאותה יותר וע"י כך גם להתפרנס ברמה טובה יותר, וכתוצאה מכך מעגל רחב יותר בחברה שלנו יתפרנס יותר והכלכלה תתחזק. כמובן חשוב שהסטודנט ילמד את אותה עבודה וכך גם הידע שלו יתרחב ולא תהיה כאן הונאה של מי שיעסיק את אותו בעל תואר שלפחות את הידע כן יהיה לסטודנט בראשו

 2. הגעתי אל המושיע האקדמי עם המון חומר, כמעט מכולה מלאה בספרים ומאמרים. הלכתי לאיבוד. כמעט ויתרתי על הדוקטורט…
  היום, לאחר שקיבלתי את ה דוקטורט – אני יודעת שהוא הציל אותי. כשמו כן הוא.
  והכל נעשה במקצועיות. בליווי אישי ובסיוע משמעותי והכי חשוב – אתי!
  היום אני רוצה לחלוק זאת עם דוקטורנטים שנמצאים במצבי דאז.
  תנו את צרותיכם למייל [email protected]
  לא תתחרטו על זה.
  אז מה מעכב אתכם ולגמור את הדוקטורט?

 3. אני אישית רכשתי עבודת סמינריון מפקטור הם מצויינים קיבלתי 98 וזה עזר לי מאוד בנוסף הסבירו לי על העבודה והכל הלך מצויין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker