בית חכם

מעכשיו תוכלו להשאיר תזכורות בבית החכם

כל הזמן שוכחים דברים שהייתם צריכים לומר? הלוואי והיה מישהו שפשוט יזכור ויזכיר במקומכם? טוב, בקרוב כבר לא יהיה מדע בדיוני. נראה שחברת גוגל נכנסת לעניין, וכמו שגוגל יודעת לעשות, היא תהפוך דברים לאפשריים.

מתי כל העניין יתחיל לעבוד?

נראה שבשבועות הקרובים תצא גרסה ראשונית של האפשרות, קודם כל בשפה האנגלית (מן הסתם).
הגרסה הראשונית תהיה זמינה דרך המסכים החכמים, רמקולים ופלאפונים באזורים הבאים: ארה"ב, בריטניה ואוסטרליה. דרכה, תוכלו להשאיר תזכורות דרך Google Assistant.

נראה שהפיצ'ר מתוכנן לעבוד עם ה־"מסך/טאבלט חכם" של גוגל – Google Nest Hub Max שהחברה גלתה פרטים אודותיו ב־I/O 2019. זמן ההשקה של אותו המסך החכם צפוי ל־9 בספטמבר.

Google Nest Hub Max – המסך החכם של גוגל, בקרוב יעבוד עם הפיצ'ר?

אוקיי, אז הבנתי "מתי", אבל איך זה יעבוד?

כרגע, תוכלו ליצור תזכורות רק עבור אילו שיהיו בקבוצה המשפחתית שלכם בגוגל/משתמשים אחרים המחוברים לאותו המכשיר החכם ממנו נוצרות תזכורות. במידה ושכחתם מה הזכרתם כבר/לא הזכרתם, תוכלו לשאול את גוגל: "היי גוגל, מה התזכורות שלי לרפאל?".

העוזרת תודיע ברגע שנוצרה התזכורת, ראשית כל, ולאחר מכן תודיע כשיגיע הזמן שעליה להזכיר. לדוגמה, אם תזכירו לילדכם לסדר את החדר ביום שישי: "היי גוגל, תזכירי למשה לסדר את החדר ביום שישי בצהריים".

מעבר לתזכורות פשוטות של הודעות, ניתן גם ליצור תזכורות מבוססות מקום, למשל: "היי גוגל, תזכירי לדני לקנות לנו אוכל כשהוא יגיע לתל אביב".

בהחלט נראה כמו פיצ'ר שיכול להיות מעניין, אך האם הוא ייטמע בחיינו, האם הוא יצליח להפוך את מטלת התזכורות לפשוטה יותר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker