גיימינג

סוני פלייסטיישן 5 Sony Playstation ייחשף בפברואר 2020

הדלפה חדשה של מייל פנימי מסוני חושפת את "העתיד של הפלייסטישן". לפי ההדלפה, צפוי שהמכשיר ייחשף ב־21.2.2020 במהלך ה־"PlayStation Meeting 2020".

תוכן עניינים

עד כמה אמינה ההדלפה הזו?

אז כן, הרבה הדלפות נוטות לאכזב את האנשים, אז חשוב לקחת בזהירות כל מילה ומילה שמצורפת אליה תגית ההדלפה. ההדלפה הופיעה בפורומים שונים, בצורת טקסט ובצורה ויזואלית – בכל הפורומים, ההדלפה הייתה תחת מקור אנונימי.

דווקא מכיוון שמדובר במקור אנונימי, כדאי לנו לקחת את ההדלפה בערבון מוגבל. לא מדובר במדליף עם מוניטין וידע מיוחד, בהחלט מדובר בהדלפה שנראית אמינה, אך עדיין לא מדובר במשהו בטוח, ולכן היא רחוקה מלהיות אמינה.

מה כוללת ההדלפה?

ההדלפה כוללת מייל פנימי שנשלח על ידי בכיר בסוני, מנהל השיווק לשעבר בסוני שטוען שהחברה החלה בשליחת הזמנות לחברות השונות: EA, Ubisoft וכו' על מנת שיתכוננו לאירוע החשיפה הגדול ב־2020 על מנת להציג את המשחקים שלהם לדור הבא. כך שלפי הדיווח, מדובר בסוד גלוי בתעשייה.

עוד צוין בהדלפה כי המשחק Ghost of Tsushima שהיה אמור לצאת לפלייסטישן 4 בשנת 2017, ומאז הוא המשיך להידחות ולהידחות – כאילו נעלמו עקבותיו, יחזור בשנת 2020 ככותר ייחודי לפלייסטישן 5.

בנוסף אליו, צפוי המשחק The Last of Us 2, משחק הדגל של סוני בשנת 2020 לצאת לפלייסטישן 5 – למרות שלא נראה שהוא ייחודי לפלייסטישן 5.

Ghost of Tsushima – יהיה משחק ייחודי לפלייסטישן 5?

בסדר, הבנתי, איך ומה בדיוק סוני יחשפו?

מה בדיוק סוני יחשפו זוהי השאלה הגדולה. למרות המידע (שנתון בספק) שנחשף במייל המדובר, אנו א בדיוק יודעים מה סוני תציג והאם היא תדבר בהרחבה על הקונסולה או שתשאיר את האירוע המרכזי לזמן אחר.

בסופו של יום, אנו לא יודעים המון על הפלייסטישן 5, כך שלא ניתן להסיק המון לגבי העתיד הקרב מההדלפה.

כמובן ששמועות מסתובבות באינטרנט, ואנשים מדברים, אך מעבר לראיון עם מארק קרני, שחשף לגבי ה־CPU של הקונסולה שיבוסס על הדור השלישי של ליין Ryzen של AMD, לא ידוע לנו הרבה. בכל אופן, הדבר היחיד שקרני הסכים לאשר באופן מוחלט הוא שלוח SSD קיים במערכת על מנת לעזור לה לרנדר (Render) בקצב מהיר יותר.

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker