אירועים

סן דיאגו קומיק-קון 2019: לו״ז ולמה כדאי לצפות?

בעוד כיום יתקיים קומיק-קון 2019 שמסמן את 50 שנה מאז הקומיק-קון הראשון שהתקיים בשנות ה־70! זו בשורה חגיגית לגיקים, חובבי ז'אנר המדע הבדיוני ובכללי לחובבי סדרות וסרטים. עדיין לא מוכנים? לא סגורים על הפרטים? סיקרנו בשבילכם את הלו״ז והפאנלים המרכזיים שיתקיימו בכנס.

מיום חמישי עד ראשון – 18.7-21.7 יתקיימו מאות פאנלים, בלי להגזים, לכן החלטנו להתמקד במרכזיים והחשובים ביותר. ביניהם: הפאנל של קווין פייגי, מנכ״ל אולפני מארוול שיעסוק בשלב הרביעי של היקום הקולנועי של מארוול, חשיפה גדולה מצד HBO, כולל פאנל ״משחקי הכס״ וגם פאנל גדול לסדרה הכשפן (The Witcher) של נטפליקס.

סן דיאגו קומיק קון 2018 – האם השנה הכנס יחווה את אותה הצלחה?


תוכן עניינים

בקצרה, מה הלו״ז של סן דיאגו קומיק קון?

אנחנו בטוחים שלא אכפת לכם מכל הפאנלים שיתרחשו בכנס, לכן ריכזנו עבורכם את החשובים ביותר:

יום חמישי – 18 ביולי:

 • שליחות קטלנית: גורל אפל – יתקיים בשעה 21:00 בשעון ישראל.
 • Gears of War – יתקיים בשעה 23:00 בשעון ישראל.
 • משחקי מארוול – יתקיים בשעה 23:30 בשעון ישראל.
 • חומריו האפלים (סדרת טלוויזיה) – יתקיים בשעה 2:45 בשעון ישראל.

יום שישי – 19 ביולי:

 • הנוקמים: סוף המשחק, פאנל כותבים – יתקיים בשעה 20:00 בשעון ישראל.
 • הנוקמים: סוף המשחק, פאנל במאים – יתקיים בשעה 21:00 בשעון ישראל.
 • אימת המתים המהלכים – יתקיים בשעה 22:00 בשעון ישראל.
 • ריק ומורטי – יתקיים בשעה 23:00 בשעון ישראל.
 • המתים המהלכים – יתקיים בשעה 23:00 בשעון ישראל.
 • הכשפן (סדרה מקורית של נטפליקס – The Witcher) – יתקיים בשעה 00:15 בשעון ישראל.
 • הבנים (The Boys) – יתקיים בשעה 1:30 בשעון ישראל.
 • הקריסטל האפל: עידן המרד – יתקיים בשעה 1:30 בשעון ישראל.
 • משחקי הכס – יתקיים בשעה 3:30 בשעון ישראל.

יום שבת – 20 ביולי:

 • מסע בין כוכבים (Star Trek) – יתקיים בשעה 21:30 בשעון ישראל.
 • המקום הטוב (The Good Place) – יתקיים בשעה 22:00 בשעון ישראל.
 • וסטוורלד (Westworld) – יתקיים בשעה 23:15 בשעון ישראל.
 • אולפני מארוול – יתקיים בשעה 3:15 בשעון ישראל.

יום ראשון – 21 ביולי:

לא מתרחשים פאנלים משמעותיים.


מה אפשר לצפות מכל אחד מהפאנלים האלו?

יום חמישי – 18 ביולי:

שליחות קטלנית: גורל אפל:

מתקיים: בשעה 21:00 בשעון ישראל.

כן, הוא חוזר. למרות שארנולד שוורצנגר עדיין לא אישר כי ישתתף בכתיבה של הסרט, צפוי שהוא יופיע לצד לינדה המילטון ויכול להיות שיציג הצצה קטנה.

Gears Of War:

מתקיים: בשעה 23:00 בשעון ישראל.

לאקסבוקס יש מידע מעניין שנראה שיחשפו בפאנל Gears of War: ״הצטרפו למתכנתים והמוחות העומדים מאחורי היקום של Gears of War כשהם מדברים על העבר, ההווה והעתיד של הזיכיון מבוסס-הסיפור הזה.״ כנראה ידובר על העתיד של המשחק והתרחבויותיו הצפויות, כולל הסרט חסר הכותרת של Gears of War שעתיד לצאת.

משחקי מארוול:

מתקיים: בשעה 23:30 בשעון ישראל.

והפאנל הראשון ממארוול הוא הפאנל של משחקי מארוול בסן דיאגו קומיק קון, המאוחסן על ידי גרג מילר. מארוול אישרו באתר שלהם שבפאנל נראה ״תוכן חדש״: לגבי המשחק החם שישוחרר ביולי, Marvel Ultimate Alliance 3. בנוסף, נראה גם מידע לגבי Iron Man VR וגם המשחק החדש של הנוקמים שעתיד לצאת. אקסלסיור!

חומריו האפלים:

מתקיים: בשעה 2:45 בשעון ישראל.

BBC ו־HBO מאחדים כוחות ליצירת מה שנראה כמו עיבוד מבריק של טרילוגיית הפנטזיה האדירה של פיליפ פולמן. עקב יציאתה הצפויה של הסדרה לקראת סוף השנה, ניתן לצפות לפאנל מלא באנשי הפקה, טריילרים, טיזרים ואולי אפילו תאריך יציאה רשמי.

יום שישי – 19 ביולי:

הנוקמים: סוף המשחק, פאנל כותבים:

מתקיים: בשעה 20:00 בשעון ישראל.

כריסטופר מרקוס וסטיבן מקפילי בהחלט אוהבים לדבר על הנוקמים: סוף המשחק, ותינתן להם הבמה הגדולה ביותר לכך עד כה, ביום שישי הזה. בתקווה שנגלה פרטים נוספים לגבי הסצנות שנגנזו מהסרט, ואולי עוד פיסות שמעולם לא הגיעו למוצר הסופי ולמסך הגדול. בהחלט פאנל שכדאי לצפות לו.

הנוקמים: סוף המשחק, פאנל במאים:

מתקיים: בשעה 21:00 בשעון ישראל.

לאחר הפאנל של מרקוס ומקפילי, האחים רוסו באים כדי לוודא שזו בהחלט תהיה חגיגה של ״סוף המשחק״. אתר החדשות Deadline מדווח כי יהיה גם איחוד בין שחקנים מההפקה, כך שגם זו אפשרות, אז ניתן לצפות לכבוד אחרון לכוכבי הסרט שכבר סביר שלא נראה בעתיד, כמו: רוברט דאוני ג'וניור המשחק את איירון מן וכריס אוונס המשחק את קפטן אמריקה. אנחנו אוהבים אותם 3000!

אימת המתים המהלכים:

מתקיים: בשעה 22:00 בשעון ישראל.

אחיה הקטן של זיכיון המתים המהלכים יופיע בפאנל בסן דיאגו קומיק-קון 2019. הספין-אוף הזה תפס את תשומת ליבם של המעריצים בחודשים האחרונים עם הצגתו של מורגן. השחקן לני ג'יימס, שמשחק את מורגן יופיע בפאנל לצדו של סקוט מ. גימפל, אחד מן המפיקים בפועל של סדרת הטלוויזיה הנוכחית של המתים המהלכים.

ריק ומורטי:

מתקיים: בשעה 23:00 בשעון ישראל.

הגיע הזמן להיות שוויפטים! העונה הרביעית של ריק ומורטי מתוכננת לצאת בהמשך השנה ויכול מאוד להיות שנקבל הצצה קטנה בפאנל. יוצרי הסדרה דן הרמון וג'סטין רוילנד יהיו בו ולצדם גם המדבבים: שרה צ'וק, ספנסר גרמר וכריס פרנל.

המתים המהלכים:

מתקיים: בשעה 23:00 בשעון ישראל.

כמובן שאי אפשר לשכוח מהעונה העשירית הקרובה של המתים המהלכים. נכון מאוד, להיט זיכיון הזומבים קרוב לחגוג עשור, ובהחלט עומדים לעשות הכל על מנת שהפאנל השנה יהיה בלתי נשכח. למרות שעדיין לא אושר שאנדרו לינקולן יופיע, בכל זאת יופיעו: דנאי גורירה, נורמן רידוס וג'פרי דין מורגן. יכול להיות שנקבל הצצה ראשונה לסרט של המתים המהלכים.

הכשפן (סדרה מקורית של נטפליקס – The Witcher):

מתקיים: בשעה 00:15 בשעון ישראל.

אפשר להחזיק אצבעות ולקוות לטריילר. עדיין לא אושר רשמית מי בדיוק יופיע בפאנל, אבל אפשר לצפות שהנרי קאוויל יופיע וגם המפיקה בפועל לורן ס. היסריץ'. תמונות ראשונות מהסדרה פורסמו בתחילת יולי וגם קיבלנו הצצה ראשונה לאיך ייראה רואוץ'. כדאי לכם לשים עין על חשבון הטוויטר הרשמי של נטפליקס במהלך הפאנל. יכול להיות שיתפרסם משהו מעניין.

הבנים (The Boys):

מתקיים: בשעה 1:30 בשעון ישראל.

נראה שלא תמיד מארוול ודי סי נמצאים במרכז כשמדובר בגיבורי על. הסדרה הבנים עוסקת במציאות חלופית, בה גיבורי העל אימצו את התהילה והפרסום והחלו לבצע מעשים זדוניים – קבוצה פורעת חוק בשם ״הבנים״ החליטה לחסל את כל גיבורי העל, בכל אמצעי שיידרש. זוהי סדרה מבית אמאזון שאמורה להתחיל את שידוריה בסוף החודש הזה.

הקריסטל האפל: עידן המרד:

מתקיים: בשעה 1:30 בשעון ישראל.

נטפליקס לא מציגה רק את הכשפן. הקריסטל האפל קם לתחייה מהר מתמיד ועם צוות מדבבים המכיל את לנה הידי וטארון אגרטון נראה שהפאנל עומד להיות מעניין ביותר.

משחקי הכס:

מתקיים: בשעה 3:30 בשעון ישראל.

בין אם אהבתם או שנאתם אותה, העונה השמינית של משחקי הכס בהחלט העלתה דעות חזקות משני הצדדים. בכבוד אחרון למייסי וויליאמס, ניקולאי קוסטר ולדאו ואייזיק המפסטד-רייט. המפיקים בפועל דיוויד בניאוף ודניאל ברט וויס גם יהיו בו. הפאנל הזה בהחלט עומד להיות מעניין מאוד.

יום שבת – 20 ביולי:

מסע בין כוכבים (Star Trek):

מתקיים: בשעה 21:30 בשעון ישראל.

זיכיון מסע בין כוכבים מתפתח לכיוון שונה מכל מה שראינו בעבר. כרגע רצות/בפיתוח שלוש סדרות של הזיכיון: מסע בין כוכבים: דיסקברי, מסע בין כוכבים: פיקארד ומסע בין כוכבים: סיפונים תחתונים. נראה שנקבל מכולן בפאנל הזה. פאנל מאוד מסקרן!

המקום הטוב (The Good Place):

מתקיים: בשעה 22:00 בשעון ישראל.

הקומדיה המדברת על העולם הבא, ״המקום הטוב״, גם כן תופיע בפאנל. כרגע אין יותר מדי מידע לגביו, אבל עקב כך שהסדרה תסתיים לאחר העונה הרביעית בהחלט מעיד שיהיה עצוב נורא.

וסטוורלד (Westworld):

מתקיים: בשעה 23:15 בשעון ישראל.

העונה השלישית של סדרת המדע הבדיוני ממיסת המוחות אשרה שאהרון פול מהקלאסיקה ״שובר שורות״ ישתתף בה (וגם יופיע בפאנל). לא מספיקה הציפיה לאחר הסופים המותחים של העונה השניה?! יכול מאוד להיות שיפורסמו תאריכי יציאה לסדרה וטריילר. חשבון הטוויטר הרשמי של HBO עלול לפרסם גם משהו במהלך הפאנל, אז כדאי לשים עליו עין!

אחרון חביב – הפאנל של אולפני מארוול:

מתקיים: בשעה 3:15 בשעון ישראל.

זהו זה. הגיע הזמן. מארוול תחשוף בפאנל זה את הסרטים הבאים שהיא עומדת לשחרר. תצפו להכרזות הקשורות לשלב הרביעי של היקום הקולנועי שלה ואולי לכמה הפתעות שאנחנו לא מודעים אליהן כלל!

הפאנל של מארוול בקומיק קון 2018!


מי לא יגיע לכנס?

יש מספר חסרים משמעותיים בכנס השנה. סוני והאחים וורנר הם הבולטים ביותר ביניהם. לאלו המצפים להכרזה כלשהי בקומיק-קון לגבי סרט המשך לספיידרמן: מימד העכביש, כדאי להנמיך את הציפיות מפני שסוני פשוט לא שם כדי להכריז על כך. חוץ מכך, האחים וורנר לא ייקחו חלק בכנס, אם כי, עדיין אנשים ברחבי הרשת ממשיכים לדרוש וליצור עצומות לשינוי המצב – פחות מ־24 שעות לפני הכנס והמצב לא השתנה.


מקווים שנהנתם – מחכה לנו כנס קומיק-קון איכותי ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker