גיימינג

סוני/Sony מכריזה על ארבעה שלטי DualShock 4 חדשים

נראה כי סוני לא מכננת להפסיק עם שלטי DualShock 4 בזמן הקרוב, גם לאחר שחלפו להם יותר מ־5 שנים מאז השקת סדרת השלטיים האלחוטיים וגם לאחר שנחשף כי סוני פלייסטיישן 5 ייחשף בפברואר 2020. השלטים זמינים כבר בשלל צבעים, ועכשיו סוני מציגה עוד ארבעה שלטים בצבעים מסדרת DualShock בצבעים חדשים. מה הצבעים, איך השלטים ייראו?


נשמע לי טוב! מה ארבעת שלטי ה־DualShock 4 בצבעים חדשים שחשפו?

תוכן עניינים

"סגול מחשמל"

סגול מחשמל – צבע הנמצא בדיוק באמצע בין צבע הסיגלית לבין מג'נטה. השלט מגיע עם שני גוונים של סגול, אחד בהיר יותר, ואחד כהה יותר. ניתן לראות שהצורות על הלחצנים הם בצבע לבן – מה שמוסיף את הניגוד בצבעים בשלט.

שלטי DualShock 4 בצבעים חדשים – סגול מחשמל עם צורות בצבע לבן על הלחצנים כדי להוסיף ניגוד.

"אדום הסוואה"

הצבע הבא, כשמו, נותן תחושה של טבע – הסוואה. בשילוב מעניין של הצבעים חום, שחור ואדום ניתן לקבל מעין תבנית של הסוואה. לכל החגיגה הזו מתווסף הצבע הכסוף שבהחלט מוסיף טאץ' מיוחד.

"זהב שושנים"

עוד שלט מצוין שסוני מציגה, השלט מגיע בצבע של זהב מתכתי, יחד עם תוספת של צבע שושנים עדין, והשילוב של שניהם יוצר את הצבע היפייפה של השלט הזה.

"כחול טיטניום"

אולי הוא השלט האחרון, אך הוא לא פחות חביב מהאחרים. השלט השלישי מגיע יחד עם ציפוי מתכת בצבע כחול בהיר יחד עם הצבע השחור מאט, מצטרף בברכה ובהחלט עיצוב חביב ביותר לשלט חדש לסדרת ה־DualShock 4.

מתי נוכל לקנות אותם?

סוני הכריזה כי כרגע השלטים החדשים יהיו זמינים לרכישה החל מחודש ספטמבר בארה"ב ובקנדה, סביר להניח שבאותו תקופת זמן השלטים יהיו זמינים גם בארץ.

בנוסף לכל, סוני העלתה את הסרטון הבא לערוץ היוטיוב שלה:


אהבתם את השלט בצבע זהב שושנים?

ובכן, הידיעה הזו כנראה תשמח אתכם: סוני הכריזה כי הם יחשפו גרסת אוזניות בצבע זהב שושנים שעתידה להיות מושקת בחודש נובמבר, ממש בקרוב.

לא צפוי להיות הבדל מסוים בין האוזניות הללו לבין האוזניות האלחוטיות בצבע זהב, אלא רק הבדל בצבע ובצורות המודגשות שיופיעו על האוזניות.

האם השלטים החדשים יצליחו? למרות ציפיות שסוני תנטוש בקרוב את סדרת ה־DualShock 4, נראה כי סוני עדיין לא מוכנה לעזוב את הסדרה.

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker