גיימינג

איך לבחור כיסא גיימר?

כיום, כל גיימר מתחיל, מודע לחשיבות הגבוהה של איכות כיסא הגיימר (והמודעות הינה גבוהה יותר בקרב גיימרים מקצועיים ומנוסה). בכדי לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר, הוא גם יהיה מוכן להשקיע לא מעט כסף – יש לזכור, שגיימר חובבן ומקצועי, מבלה שעות ארוכות בכל יום בישיבה על הכיסא, כך שלבחירת הכיסא יש גם לא מעט השלכות בריאותיות.

אז רגע לפני שבוחרים כיסא גיימר, קיימת חשיבות גבוהה להכיר את השוק – אשר כולל סוגים שונים של כסאות הנבדלים אלו מאלו באיכות, בתכונות השונות ובגימיקים. אם גם אתם תרים אחר כיסא לגיימר, להלן מדריך אשר יסייע לכם בביצוע הבחירה הנכונה.

קרדיט: freepik

תוכן עניינים

התאמה לגיל הגיימר

בבואכם לבחור כסאות לגיימרים, אחד הפרמטרים הראשוניים עליהם חשוב לשים דגש נוגע לגילו של השחקן. כיום, ניתן למצוא ילדים צעירים המגדירים את עצמם כגיימרים וכמובן, טווח הגילאים יכול להגיע עד למבוגרים.
לכן, בהליך בחירת הכיסא, יש לשים דגש על מנגנוני ההתאמה של הכיסא לגובה ולמבנה הגוף, יש לשים לב לזווית המשענת, לגובה משענות הידיים ולמתן התמיכה לגב התחתון (תמיכה החשובה בעיקר כאשר מדובר בכיסאות המיועדים עבור ילדים).

נוחות הכיסא

גיימרים יכולים לבלות שעות רבות בכל יום על גבי הכיסא (בחלק מהמקרים, הם גם ממעטים לקום ממנו). מהסיבה הזאת, חשוב לשים דגש על נוחות הכיסא – וכאן, חשוב גם להתייחס לתכונות הכיסא וגם לוודא שהוא נוח עבור אותו האדם הספציפי לו הוא מיועד. יש לקחת בחשבון, שבחירה בכיסא שאינו נוח דיו, עלולה לגרום ברבות הזמן לבעיות פיזיולוגיות.

ריפוד הכיסא

כיסא גיימרים יכול להגיע עם סוגים שונים של ריפודים ובין היתר: ריפוד מבד רגיל, ריפוד עור או ריפוד מבד נושם. חשוב לציין, שלכל אחד מסוגי הריפודים יש את היתרונות המאפיינים אותו לדוגמא: בד נושם, יספק רמת אוורור גבוהה וימנע את תחושת ההתחממות, גם אם המשתמש ישב עליו שעות ארוכות. ריפוד בד רגיל נחשב לנעים ונוח לישיבה וריפוד עור נחשב לאיכותי, עמיד במיוחד ונוח לניקוי. כך שכדאי להבין את הדרישות והצרכים בטרם הבחירה.

עיצוב הכיסא

כאשר מדובר בכיסאות לגיימרים ניתן למצוא כיסאות במגוון רחב של עיצובים מיוחדים וכאלו, הכוללים מגוון רחב של תוספות וגימיקים. כמובן, שברוב המקרים יושם דגש על הנושא הזה, אבל כמובן, שהדגש אמור לבוא אחרי פרמטרים כמו התאמת הכיסא לגיימר, נוחות ואיכות.

מחירים ואחריות

טווח המחירים של כיסאות גיימרים הינו רחב במיוחד ומושפע ממגוון רחב של פרמטרים – המחירים יכולים להתחיל ממאות בודדות של שקלים ולהגיע גם לאלפים רבים. מעבר לכך, כדאי גם לשים דגש על האחריות המגיעה עם הכיסא – ברוב המקרים, תינתן אחריות למשך תקופה של בין שנה לשלוש שנים.

ברוב המקרים, כאשר ניצמד לפרמטרים שתוארו במאמר זה,  זה יאפשר לנו לבחור בכיסא הגיימרים האופטימאלי, אשר יוכל לשרת את אותו הגיימר למשך תקופת זמן ארוכה. כמו כן, יפחית את הסיכונים בבחירת כיסא לקוי או חובבני.

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker