סלולר

Samsung חושפת: סמסונג גלקסי Samsung Galaxy A50s ו־A30s

סדרת מכשירי הביניים של סמסונג, סדרת ה־A, עומדת לקבל שני מכשירים חדשים: Samsung Galaxy A50 ו־Samsung Galaxy A30. כפי שניתן לנחש, תוספת ה־S מסמנת שדרוג ועדכון, אך חשובים לא פחות. A50 הנו המכשיר הנמכר ביותר בסדרת ה־A, כך שלא מפתיע שהוא מקבל "יורש" בנוסף ל־A30.

תוכן עניינים

סמסונג גלקסי Samsung Galaxy A30s

A30s זוכה בעיצוב חדש, שדרוג חביב לקיבולת הסוללה ולמערך המצלמות ובנוסף, גם סורק טביעת אצבע המוטמע בתצוגה (לדגם הקודם, A30, היה סורק טביעת אצבע מוטמע בגב המכשיר).

מערך המצלמות האחורי של המצלמה מורכב ממצלמה ראשית המגיעה עם 25 מגה פיקסל (לעומת 16 מגה פיקסל בגרסת ה־A30) ומפתח צמצמם העומד על f/1.7 (לעומת 16 מגה פיקסל בדגם הקודם), מצלמת עומק עם 5 מגה פיקסל ומצלמה עם זווית רחבה במיוחד עם 8 מגה פיקסל, חדשה. המצלמה הקדמית, מנגד, נותרת עם 16 מגה פיקסל. למצלמה הקדמית יש מפתח צמצמם העומד על f/2.0.

כמו כן, המכשיר יגיע עם מסך בגודל 6.4 אינץ', תצוגת Infinity-V Super AMOLED ברזולוציה העומדת על 1560*720 px. בנוסף, הוא מגיע יחד עם ערכת שבבים של שמונה ליבות במהירות שעון (הגבוהה ביותר) העומדת על 1.8GHz. כמויות הראם שיוצעו למחירה הן 3/4GB. המכשיר יגיע יחד עם קיבולת סוללה של 4000mAh והטענה בהספק של 15 וואט.

הרזולוציה של המכשיר נחשבת לירידה קטנה באיכות – מרזולוציה של 1080p ב־A30 המקורי.

Samsung Galaxy A30s – עם חיישן חדש מוטמע מתחת לתצוגה, אך רזולוציה פחות טובה מקודמו

סמסונג גלקסי Samsung Galaxy A50s

המצלמה הקדמית, מצלמת הסלפי, גם כן מקבלת שדרוג נחמד. המצלמה הקודמת הגיעה יחד עם 25 מגה פיקסל, וכעת היא קיבלה שדרוג ל־32 מגה פיקסל ומפתח צמצמם שנשאר ללא שינוי, על f/2.0.

הפאנל האחורי של המכשיר מקבל שדרוג נחמד בעיצוב שלו. בנוסף לכך, מערך המצלמות האחורי מציע מצלמה ראשית חדשית – 48 מגה פיקסל, עם מפתח צמצמם f/2.0, יחד עם מצלמת הזווית הרחבה במיוחד עם 8 מגה פיקסל וחיישן/מצלמת עומק של 5 מגה פיקסל.

חוץ מזה, לא קיימים הבדלים נוספים בין המכשירים:
שניהם מגיעים עם מסך בגודל 6.4 אינץ', תצוגת Infinity-U Super AMOLED ברזולוציית 2340*1080 px, אותה ערכת שבבים – עם 8 ליבות במהירות שעון (הגבוהה ביותר) 2.3GHz, זכרון ראם של 4/6GB ראם, קיבולת סוללה של 4000mAh, הספק הטענה מהירה של 15 וואט וחיישן סריקת טביעת אצבע המוטמע בתצוגה.

Samsung Galaxy A50s – שינויים בעיצוב ושדרוגים במערך המצלמות

נשמע לי מעניין, אבל מה המחיר, הצבעים ומתי בכלל המכשירים יושקו?

המפרטים בהחלט נשמעים כמו שדרוגים קטנים, אך מעניינים. עם זאת, השאלה הגדולה ביותר היא שאלת תג המחיר. כרגע, סמסונג לא חשפה את תג המחיר שיתלווה למכשירים הללו. לא ידוע לנו עדיין מתי יושקו המכשירים לקהל הרחב, מפני שכרגע מדובר רק בחשיפה ראשונה של סמסונג. סביר להניח שמחיר המכשירים ימוקמו במחירים גבוהים במעט מגרסאות ה־A30 וה־A50.

עם זאת, יכול להיות שבניגוד ל־A50s, ה־A30s יגיע עם תג מחיר הנמוך ממקבילו, ה־A30, עקב העובדה שהרזולוציה בו נחשבת לטובה פחות מהרזולוציה של ה־A30.

למרות המיסתוריות לגבי הזמינות, המחיר ועוד, סמסונג חושפת את הצבעים בהם יגיעו המכשירים: שחור, לבן, ירוק וסגול.

חלק מן הצבעים איתם יגיע ה־A50s

האם ה־A50s הם שיפורים קטנים ולא משמעותיים, או שמא הם יהפכו לכוכבים החדשים בזירת מכשירי הביניים?

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker