סלולר

iPhone אייפון ב־2021 עם חיישן טביעת אצבע מתחת לתצוגה?

האנילסט מינג-צ'י קו פרסם דו״ח בו הצהיר על כך שאפל צפויה להחזיר את חיישן טביעת אצבע, ה־Touch ID, למכשיריה החל משנת 2021. כיצד ייפתרו הבעיות הטכניות? עד כמה הדיווח האמין? למה 2021?

האם האנליסט מינג-צ'י קו ודיווחיו אמינים?

קו אכן נחשב לאנליסט אמין, ויש כאלו שאף מחשיבים אותו לאנליסט המדויק ביותר שיש כיום לאפל, או כאחד שחושף את כל סודותיה הכמוסים ביותר של חברת אפל. עוד משנים עברו, הציג קו שלל תחזיות נכונות לגבי מכשירי האייפון, מקבוק, השעון החכם של אפל ועוד ועוד. אין ספק שלקו לא חסרים קשרים יעילים ואמינים מאוד בתעשייה.

כיצד כל העסק יעבוד?

על פי דבריו של קו, אפל תעבוד על פתירת כל הבעיות הטכניות הכרוכות בשינוי במהלך השנה וחצי הבאות על מנת שאפל תוכל לספק ביצועים פנומנלים לעומת מתחרים. יתר על כן, חברת אפל רואה את זיהוי הפנים וזיהוי על ידי טביעת האצבע כמשלימים, כך טוען קו.

דבר המחזק את טענתו של האנליסט הוא העובדה שבזמן האחרון אפל החלה לרשום פטנטים לזכותם בתחום מזהה טביעת האצבע מתחת לתצוגה, מה שמעיד שאפל ככל הנראה מזהה פוטנציאל בדרך הזיהוי הזו, אם כי מרשימת פטנט ועד לביצועו יש דרך ארוכה.

קו ציין כי הוא סבור שאפל לא תספיק להציג את התיקונים והשינויים לאייפון ל־2020, אך הזמן יספיק לה בדיוק לשנת 2021. יכול מאוד להיות שאפל תשתמש באחת מן מערכות Qualcomm שתאפשר להם לספק שטח רחב מהמסך, שבו יוכלו המשתמשים להזין את טביעת האצבע.

אייפון עם חיישן טביעת אצבע מתחת לתצוגה ו־Face ID – משלימים זה את זה (התמונה להמחשה בלבד)

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker