סלולר

האם אייפון 11 ייקרא אייפון פרו iPhone Pro?

ציוץ מעניין התפרסם בטוויטר לאחרונה על ידי המשתמש CoinX, אחד מן המדליפים האנונימיים והיותר מדויקים מאפל לאחרונה. המשתמש יצא בהדלפות מדויקות ביותר לגבי המשקל המדויק של האייפון XS Max, שמות שאר האייפונים שהציגו אפל בהשקה הקודמת שלהם ועוד שלל הדלפות. אין ספק שהמדליף צבר ביושר את אמינותו.

 

בציוץ כתב המשתמש באופן לא ברור על כמה לא צפויים והזויים היו השמות האחרונים של האייפון ואף העלה באופן עמום את האפשרות לשם ״Pro״.

כיצד אפל תוסיף את ה־Pro?

עקב הציוץ החלו להעלות שלל תיאוריות לגבי כיצד תשלב, אם תשלב, את השם "Pro" בסדרת האייפונים החדשה. האם היא תשלב אותה כסדרה חדשה בנוסף לסדרה הרגילה? או שמא היא תהפוך את ה־XR אל סדרת האייפון הרגילה והסדרה היותר משודרת תהפוך לסדרה שתיקרא iPhone Pro.

מנגד, יכול גם להיות שאפל תחזור למסורת ישנה ותקרא למכשירים: iPhone 11 ו־iPhone 11 Pro. אין לדעת. למרות שאנו יודעים די הרבה לגבי ההכרזה ההולכת וקרבה של אפל, העניין הנ״ל עדיין נשאר בתעלומה.

מה צפוי להציג ה־Pro, מבחינת מפרט?

בהכרזה הקרובה, לא צפוי שינוי גדול מדי מה־iPhone XS. המכשיר צפוי להגיע עם מערך של שלושה מצלמות, גב זכוכית בטקסטורה חדשה, שיפור ברור באיכות הצלמות והטענה אלחוטית דו צדדית.

יכול מאוד להיות שאפל תטרוף את הקלפים ותציג דגם חדש לחלוטין ששום דבר מזה לא קשור אליו, אך הציפיות הן שיש לנו מושג די טוב לגבי מה אפל תציג כ־Pro, שכן אפל נוטה לצאת בשמות גרנדיוזים שלא תמיד עומדים בציפיות ענק.

iPhone Pro – עד כמה באמת תהיה ״פרו״?

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדוק גם
Close
Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker