סלולר

סמסונג גלקסי Samsung Galaxy A90 עם 5G ו־Snapdragon 855

לאחר השקתו של מכשיר ה־A80, המכשיר האחרון בסדרת מכשירי ה־A - סדרת מכשירי ביניים לא יקרים במיוחד, ולאחר ביטולה של סדרת ה־J, נראה כי סמסונג לא מראה שום סימני עצירה. על מכשיר ה־A90, שעל פי דיווחים קודמים עתיד להגיע יחד עם טכנולגיית 5G, נחשפו מספר פרטים עקב בדיקתו באתר WiFi Certified.

מה המפרט של המכשיר?

לאחר שהמכשיר נבדק באתר הביצועים Geekbench ונחשף כי יגיע עם שבב Snapdragon 855, טכנולוגיית 5G וגם שישה ג'יגה בזיכרון הראם (RAM) שלו, בדיקת המכשיר באתר WiFi Certified חושפת רק את העובדה שהמכשיר ירוץ על מערכת ההפעלה Android 9 Pie (כצפוי) ובנוסף יתמוך בסטנדרט Wi-Fi 802.11.

חרף השמועות אודות מערך המצלמות הקופצני כפי זה שהיה במכשיר ה־A80, נראה כי מערך המצלמות האחורי יהיה ״רגיל״ הפעם ורק מצלמת הסלפי צפויה לצאת מהמכשיר. המכשיר צפוי להגיע עם מערך מצלמות של 48, 12 ו־5 מגה פיקסל.

יתר על כן, צפויה לצאת גם גרסה נוספת של מכשיר ה־A90 עם מערך מצלמות שונה: 48, 8 ו־5 מגה פיקסל. שתי הגרסאות צפויות לצאת עם מסך AMOLED מקצה לקצה ברזולוציית Full HD+. המסך לא צפוי להגיע עם נוטץ' או הפרעה אחרת ואמור להיות מסך ״אמיתי״ מקצה לקצה.

כמה יעלה לנו ״התענוג״?

אה, המחיר. החלק האהוב עלינו. כרגע, לא נחשף תג מחיר רשמי, אך ניתן לצפות לפי מגמות קודמות בסדרת ה־A של סמסונג שהמחיר של המכשיר יהיה בסביבות ה־2000 שקלים כאשר יגיע לישראל. האם זה משתלם? נחכה ונראה. כרגע, נראה שלסמסונג אין שום סיבה לעצור עם סדרת ה־A שלהם והם ממשיכים בכל הכוח קדימה.

סמסונג גלאקסי A90 – מכשיר ביניים טוב? נחכה ונראה

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker