כתבות ממומנות

כיצד להבטיח את ההנאה ממצלמות אקסטרים

cam-represent-HERO3plusSilverNew

להצליח לתעד כל מה שרוצים

האתגרים שמציבים לנו מקומות ורגעים שונים, הם כאלו שמזכירים לנו שוב ושוב עד כמה חשוב להשתמש במצלמת אקסטרים שיכולה לעמוד במשימת הצילום המיוחדת שמתבקשת ממנה. ניתוח הנתונים של דגם של חברה מובילה כמו גו פרו או נילוקס תראה כיצד מעבר לזווית צילום רחבה ולנוחות תפעול, אפשר ליהנות מיכולת גדולה להקליט ולצלם כמה שרוצים במהלך טיול ארוך או ימי חופש שכוללים פעילויות אקסטרים.

בזכות זיכרון גדול שמציג דגם מסוים (עם אפשרות להרחבה ע"י כרטיס זיכרון גדול עוד יותר, כמובן), עמידות בפני שטח קשה הכולל צוקים, מים וכד', ובפני מזג אוויר קיצוני, פעילות רציפה ללא תקלות גם במהלך שימוש ארוך, מצלמת אקסטרים טובה כמו גו פרו הירו 4 או נילוקס F60 אבו מצליחה לתעד כל רגע מרתק בכל נקודת זמן ללא כל קושי או בעיה.

שליטה מלאה על אפשרויות הצילום

כדי ליהנות ממצלמה מסוימת יש להכיר את אפשרויות הצילום והשליטה שהיא מציעה. יש המון דגמים שמשווקים היום בארץ , ולא כל אחד מהם יכול להציג קדמה טכנולוגית או פונקציות שמשרתות היטב את המשתמש. שליטה מצוינת בצילום אתגרי היא כזו שבאה לידי ביטוי לא רק בהצמדת המצלמה לאובייקט או לאביזר מסוימים, ויש לזכור זאת.

בין אם אנו מתייחסים למסך LCD ברור שמאפשר הצגה של המידע הוויזואלי וכיוון המצלמה בצורה מדויקת, ובין אם אנו בודקים את היכולת להתחבר ללא מעט אלמנטים תזזיתיים (כמו קסדה, גלשן, אופניים וכיו'), או את השימוש באמצעות מוט טלסקופי ארוך ויציב, הרי שאנו מגיעים לבסוף למסקנה כי יכולות השליטה הן רבות וניתן לאמץ אותן בחום ע"י שימוש באביזרים למצלמות אקסטרים.

האפשרות להרכיב את המצלמה על אלמנטים רבים

כדאי להתמקד מעט יותר על היכולת של דגם איכותי להתחבר כמעט לכל דבר שאיתו מבצע חובב האקסטרים את הפעילות האהובה עליו. אחרי הכול, לא כולם מטיילים ברגל או עושים חיים בשפת הים, אלא שהיום אנו מוצאים בישראל חובבי גלישה, צניחה, רחיפה, סקייטבורד, גלגיליות, רכיבה (על אופניים או אופנוע) ועוד.

לכן אם מדובר בדגם שמציג הן יכולות צילום גבוהות, הן שליטה מצוינת, הן חוזק רב, והן אפשרויות חיבור למגוון כלים ועצמים כמו קסדה, גלשן, אופניים, אופנוע, רכב, וכמובן גם חיבור ישירות לגוף, ועוד, נבין מהר מאוד שיש לנו מוצר שיכול להיות איתנו בכל מקום ולצלם בבטחה ללא חשש שייפול, ייפגע, ירעד או ימנע צילום באופן מלא.

כתבות דומות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker