חדשות

ליצנים מפחידים ברחובות ישראל – הטרנד שהפך למטרד

זה התחיל מסרט פנטזיה דמיוני וגרם לבני נוער ברחבי ארה"ב לצאת לרחובות ולעורר פחד אצל עוברי האורח התמימים.
התופעה ליצנים מפחידים שהתחילה בארה"ב ובבריטניה התפשטה בימים האחרונים ברחובות ישראל.
הטרנד החדש הגיע לישראל ובו ליצנים מפחידים אשר יוצאים מפינות חשוכות ומבהילים את עוברי האורח ברחובות ישראל. המשטרה מודעת לטרנד החדש והמטריד ובתגובה מודיעה לאזרחים שהיא פועלת במטרה לנקות את הרחובות מהמטרד הזה, ומבקשת דיווח על המקרים. עקב התופעה המטרידה הרבה ילדים ובני נוער בישראל מסתגרים בבתיהם ומפחדים לצאת לרחובות ישראל, לבתי הספר, לחוגים, ולמקומות העבודה השונים.

המקור הישיר לתופעה נלקח בשנת 1986 בארה"ב, כאשר אדם אחד התחפש לליצן והתגלה כדמות רעה ואכזרית.

ליצנים מפחידים ברחובות ישראל

תופעה זאת לא רק מטרידה את ילדינו אלה גם אותנו ההורים מסכנה עבור ילדינו, הפחד וההרגשה הלא נעימה של ילדינו הוא דבר שאינו קל לעיקול. ערוצי הטלוויזיה, המקומונים, כלי התקשורת, ובכלל האינטרנט כולו מוצף בכתבות על ליצנים מפחידים.

איך התחילה התופעה המטרידה הזאת המכונה "ליצנים מפחידים"?

התופעה התחילה עוד בשנת 2016 בארה"ב והייתה נפוצה מאוד. לאחר מכן התפשטה לארצות רבות כמו: בריטניה, עיירות שונות בארצות הברית וכן ערים ברחבי דרום אמריקה. ולבסוף הגיע לישראל, לפני כמה שבועות התופעה התחזקה בערי ישראל. תופעה זו גם נשאה את השם "טרור הליצנים" השם נלקח בשל העובדה שבני נוער המתחפשים לליצנים גורמים לבהלה ואיומים ברחובות.

תופעה הזו משאירה את הרשויות בעולם ובישראל חסרי אונים, אלפי ילדים בעולם פחדו מהאיום שמתגבר עת עת ברחבי העולם ומפחדים לצאת מבתיהם. לעיתים מתלווה לתופעה זו צחוק מרושע ואביזרים מסוכנים. ניתן לצפות באלפי סרטונים וכתבות ברשתות החברתיות ובאינטרנט המתעדות את הליצנים אשר מפחידים את עוברי האורח ברחובות. ניתן גם לראות תיעודים רבים וצילומים על הנעשה בישראל. משטרת ישראל בתגובה: "עצרנו מספר חשודים לחקירה".

https://www.youtube.com/watch?v=6WfW4RKH9oU&t=135s

בנוסף המשטרה מודעת לסכנה הגוברת ברחובות ישראל של הליצנים המפחידים שעלולה להתחיל כבדיחה ויכולה להסתיים באיום. הפחד הגדול ביותר הוא שהילדים התמימים אשר מבצעים את מעשי הקונדס יכולים לגרום לעצמם נזק בלתי הפיך. ואף הממשלה בדאגה נוספת שהממסד הערבי עלול לנצל את הרגע ולהתחפש לליצנים מפחידים ולבצע פיגועים.

ראיתם ליצן שנראה חשוד בעינכם? דווחו מיד למשטרה ואף ערבו אדם מבוגר! נקווה שהתופעה המטרידה תופסק בקרוב.

כתבות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker