כתבות ממומנות

הובלות קטנות ויעילות לסטודנטים

תוכן עניינים

הובלות קטנות ויעילות לסטודנטים

חייו של סטודנט. מאתגרים אפשר לומר. במשך כמה שנים הסטודנט הישראלי הממוצע צריך לקחת אחריות על כל כך הרבה דברים במקביל. ראשית עליו לדאוג לדירה בה יוכל לישון, לאכול, להתקלח, לאחסן את חפציו וכו׳…שנית, עליו לוודא שהוא מגיע לכל שיעורי החובה, אחרת הוא צפוי לעבור את אותו קורס מחדש בסמסטר הבא. בנוסף, כל סטודנט חייב להגיש את כל העבודות והמשימות במהלך הסמסטר בזמן וכמובן להגיע מוכן למבחנים במטרה לקבל את הציון הטוב ביותר.

יחד עם זאת, סטודנטים רבים בישראל גם עובדים למחייתם הן במטרה שיוכלו לשלם את שכר הדירה והחשבונות הנלווים, הן במטרה לשלם את שכר הלימוד והן בכדי שבסוף השנה יוכלו לקחת לעצמם איזה הפסקה קטנה ולצאת לחופשה קצרה כדי למלא את הסוללה מחדש באנרגיה ולהגיע מוכנים נפשית ופיזית לשנה הבאה. מכיוון שלסטודנט יש כל כך הרבה הוצאות במהלך השנה עליו לנסות לחסוך איפה שהוא רק יכול.

בין השירותים שהפכו פופולאריים עבור סטודנטים שמתחילים את דרכם באוניברסיטה או במוסד לימודים אחר או לחלופין עוברים דירה תוך כדי שנת הלימודים/בסוף השנה הוא שירות שנקרא הובלות קטנות. התנהלות כלכלית בשילוב חלוקת זמנים נכונה בתקופה זו של החיים, תסייע לסטודנט לסגור את החודש, לעמוד בכל התשלומים, להתמודד עם מצבי לחץ בצורה טובה וכמובן לסיים את התואר על הצד הטוב ביותר.

הובלות קטנות

הובלות קטנות מדוע הן חוסכות לסטודנטים כסף?

כאמור, בין ההוצאות המשמעותיות איתן הסטודנט צריך להתמודד היא שכר הדירה החודשי. לאחר שנמצאה דירה מתאימה בקרבה גיאוגרפית למוסד האקדמי, ניתן יהיה להתחיל בתהליך המעבר.

בישראל יש שני סוגים עיקריים של הובלות- ההובלה הקלאסית הרגילה שמתבצעת על ידי חברת הובלות בעזרת 2-3 מובילים, משאית ושאר פתרונות וחברת הובלות קטנות המאפשרת להעביר כמות קטנה של חפצים, רהיטים ו/או מכשירי חשמל וכך להוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה. אם נעשה רגע הפרדה בין השתיים נגלה כי רוב הסטודנטים שבוחרים באופציה הראשונה עושים טעות כלכלית שכן במרבית המקרים סטודנט שמתחיל את שנת הלימודים הראשונה, מצטרף לדירת שותפים שבה יש את רוב הדברים להם הוא זקוק- מקרר, תנור, כיריים, מזגן, סלון, טלוויזיה ולכן כל מה שהוא צריך זה לאבזר את החדר הפרטי שלו. לכן, במצב זה אין סיבה לבחור במשאית גדולה להעברת אותם דברים בסיסיים- מיטה, ארגז מצעים, ארון בגדים ושולחן כתיבה שכן שירות הובלות קטנות המתומחר על פי כמות הפריטים אותם אתם מעבירים ולא על פי סך כל ההובלה, יכול להוזיל משמעותית את העלות וכך לחסוך לסטודנט כסף.

מה קורה במצב שבו הדירה ריקה?

במידה וזה לא המצב, כלומר הסטודנט לא עובר לדירה מאובזרת אלא מגיע לדירה נקייה עם שותף נוסף או אפילו שניים, אלו יוכלו לחלק ביניהם את עלות ההובלה הקטנה ולמלא את המשאית ביחד. מכיוון ומדובר בדירת שותפים, השניים או השלושה יוכלו להחליט ששותף א׳ אחראי על המקרר, שותף ב׳ על התנור והכיריים, שותף ג׳ על הסלון והטלוויזיה, כך לאט לאט מאבזרים את הדירה, חוסכים משמעותית בעלות ההובלה מה שעדיין מאפשר ליהנות משירות של הובלות קטנות במקום המשאית הגדולה שכן מתבצעת חלוקה מסודרת.

לסיכום, בחירת חברת הובלות קטנות עבור סטודנטים היא הבחירה החסכונית והיעילה ביותר למעבר שכזה. חשוב לזכור, לא מדובר בדירת חייכם, אלא בדירה שאמורה לשרת אתכם למהלך מספר השנים הבאות ולכן כדאי לעשות שיקול כלכלי חכם. כל שקל שאתם חוסכים עכשיו, ישמש אתכם לחופשה בין הסמסטרים.

כתבות דומות

3 תגובות

  1. ישנם כמה סוגים של הובלות קטנות ,יש אפשרות להוזיל משמעותית את ההובלה בכך שכל מה שאתם יכולים תורידו למדרכה,ושאר הדברים כגון מכונה כביסה ,מקרר,אנו נבצע כך אנחנו נחסוך זמן ואתם תחסכו כסף,כמובן שיש את האפשרות להובלה מלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker