טכנולוגיה

קטן מסמארטפון – סוני צפויה להשיק מזגן אישי

סובלים מחום בקיץ? ככל הנראה שכן. ישראל היא לא מדינה נעימה במיוחד בחודשי הקיץ, אבל סוני עלולה לשנות את כל זה! ה־Reon Pocket של סוני הוא מיני-מזגן אישי, קטן מסמארטפון וניתן לתלות אותו על החולצה שלכם כדי שיקרר אתכם ישירות (השאלה עד כמה...). נשמע מעניין, לא?

מה המוצר מסוגל לעשות לפי סוני?

לפי סוני, Reon Pocket, שהושק בתור מזגן (וגם יכול לשמש כחימום) לבעלי עסקים בטוקיו לאחר שענו על סקר בנוגע לאיך ירצו להרגיש נעים וקר יותר בחליפות. בעקבות הסקר, החלה סוני בפיתוח המוצר, עם טכנולוגיית קירור מבוססת חשמל, מעין גוף קירור. סוני ציינה כי המזגן הקטן מסוגל להנמיך את טמפרטורת הגוף בכ־13 מעלות צלזיוס ולהעלות אותה (במידה ותשתמשו בחימום) בכ־8 מעלות צלזיוס.

המוצר משתמש ב־Bluetooth, שוקל כ־35 גרם ומגיע יחד עם אפליקציה ייעודית שתאפשר שליטה קלה על הטמפרטורה. האפליקציה תפעל יחד עם אנדרואיד ואייפון, כמו כן גם המכשיר יוכל להתחבר עם כבל USB-C לשני המכשירים. למכשיר יש חיי סוללה של 90 דקות. (חושבים שזה מספיק?)

למוצר 2 גרסאות: גרסה רגילה שצפויה לעלות כ־150 דולרים וגם גרסת Lite זולה יותר (ללא אפליקציה) שצפויה לעלות כ־90 דולרים. שתי הגרסאות צפויות יגיעו עם חולצה אחת.

מתי המוצר צפוי לצאת?

המוצר נתון למימון ההמונים, אך עד עכשיו סוני כבר עברה את הסכום שרצתה לגייס (וכל ההזמנות המוקדמות נסגרו). התכנון של סוני הוא להשיק את המוצר לאולימפיאדת 2020 שתיערך בטוקיו, יפן. אפשר לצפות לראות הרבה מזגנים כאלו באירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker