סרטים

ספיידרמן חוזר ל-MCU! (היקום הקולנועי של מארוול)

לאחר אכזבה מטורפת מצד המעריצים, הכריזו כי אין ממה לדאוג - ספיידרמן חוזר בגדול! אך האם יש עוד לצפות לו? יצאנו לבדוק...

Sony Pictures ואולפני מארוול יפיקו סרט שלישי של ספיירדמן אחרי הכל!
ספיידרמן חוזר ליקום הקולנועי של מארוול כשסוני ודיסני מכריזים על סרט שלישי בסדרת "ספיידרמן: השיבה הביתה" שהופק על ידי ראש אולפני מארוול – "קווין פייג'".בשנת 2015, סוני ו-מארוול הגיעו לעסקה כדי לשתף את ספיידרמן ולהכניס אותו ל- MCU, כאשר טום הולנד לוהק אחר כך בתפקיד פיטר פארקר. מאז הפך לשחקן אינטגרלי ב-MCU, עם זאת, מוקדם יותר בקיץ דווח כי שתי החברות לא הצליחו להגיע להסכם חדש להמשך השותפות בספיידרמן, מה שהעיד על כך שיורה הקורים נאלץ לעזוב את היקום הקולנועי של מארוול.

המעריצים זעמו מכך שהאולפנים לא הצליחו להגיע לפשרה בכדי לשמור על ספיידרמן ב-MCU. אחרי הכל, הספיידרמן של טום הולנד גיבור MCU אהוב, עם שני סרטי סולו מצליחים למדי וכמה הופעות בפרויקטים אחרים של ה- MCU.

אך עכשיו נראה כי אפשר להירגע – Sony Pictures ו-דיסני הכריזו רשמית על סרט שלישי, כשראש אולפני מארוול "קווין פייג'" יעבוד על הסרט לצד המפיק איימי פסקל.
האולפנים הודיעו כי הסרט יצא לבתי הקולנוע ב-16 ביולי 2021. כחלק מהעסקה, ספיידרמן יופיע גם בסרט אחר של ה-MCU, אם כי עוד לא ידוע איזה מהם.

אומר נשיא אולפני מארוול – קווין פייג':

"אני נרגש שהמסע של ספיידי ב- MCU יימשך, ואני וכולנו באולפני מארוול מאוד נרגשים שנמשיך לעבוד עליו. "ספיידרמן הוא אייקון וגיבור רב עוצמה שסיפורו חוצה את כל הגילאים והקהלים ברחבי העולם. הוא גם במקרה הגיבור היחיד עם הכוחות לחצות יקומים קולנועיים, לכן כאשר סוני ממשיכה לפתח את יקום הספיירדמן שלה, לעולם אין לדעת מה צופן העתיד."

קרדיט ל-ScreenRant על התמונה.

תגובתו של פייג' מאשרת כי ספיידרמן ישאר ב-MCU, אך היא גם מרמזת על ההזדמנות של סוני להשתמש בספיידרמן ביקום הקולנועי שלהם בנוסף לשל מארוול. כעת, סוני עובדת על מספר פרויקטים בנפרד ל-MCU, הכוללים את Venom 2, Morbius the Living Vampire וכדומה. למרות שנשאר לראות האם הולנד אכן יופיע באחד מן הסרטים הללו, האפשרות של ספיידרמן מופיע ב-Venom 2 מרגשת מאוד את המעריצים של שניהם.

באשר לסרט ה-MCU העתידי בו ספיידרמן יופיע, סביר להניח שהוא יהיה סוג של ציוות עם שאר גיבורי מארוול, מכיוון שזה מה שהוא הוצג בשבילו בעבר עבור מארוול. בין אם זה "הנוקמים 5" או סוג אחר של צוות, כל מה שנותר זה לחכות ולראות.

נכון לעכשיו, ההשלכות המיידיות של העסקה החדשה של סוני ו-דיסני הן שספיידרמן נשאר ב-MCU, כלומר יוצרי הסרטים יוכלו להמשיך את העלילה של "רחוק מהבית" באופן בו התכוונו במקור,

כך שכעת, ניתן להירגע ולצפות לסרט הבא שצפוי לבוא, וגם לעוד סרט ב-MCU עם הופעה של ספיידרמן.

 

שחף לוי (Seagull)

שמי הוא שחף לוי. אני מתעניינת בתחום המחשבים ואוהבת לצפות באנימה. מתחילה בעריכת וידאו ואוהבת לישון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker